Şafak Sezer estetik ayarını fazla kaçırdı! Görenler “Seda Sayan’a özendi galiba…”

Müzikler Bizi Söyler programının fragmanında gözüken Şafak Sezer, yüzündeki değişimle gündem oldu. Estetik ayarını fazla kaçıran ünlü komedyene toplumsal medyadan görenler “Seda Sayan’a özendi galiba…” üslubunda yorumlarda bulundu.

26.01.2023
11
Şafak Sezer estetik ayarını fazla kaçırdı! Görenler “Seda Sayan’a özendi galiba…”

Şarkılar Bizi Söyler programının fragmanında gözüken Şafak Sezer, yüzündeki değişimle gündem oldu. Estetik ayarını fazla kaçıran ünlü komedyene toplumsal medyadan görenler “Seda Sayan’a özendi galiba…” üslubunda yorumlarda bulundu.

“Şarkılar Bizi Söyler” programının bu haftaki konukları; Funda Arar, Melek Baykal ve Şafak Sezer oldu. Yeni fragmanda yer alan detay ise takipçilerin gözünden kaçmadı. Kutsal Damacana 4 ile alanlara geri dönen Şafak Sezer’in yüzündeki değişimi görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Toplumsal medyada da süratli bir formda yayılan bu durum birçok kişi tarafından paylaşıldı.

Şarkılar Bizi Söyler Şafak Sezer

ŞAFAK SEZER HERKESİ ŞAŞIRTTI

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Müzikler Bizi Söyler müzik programına bu hafta Şafak Sezer değişimiyle damga vurdu. Yayınlanan yeni fragmanda Sezer’in botoks yaptırdığı ileri sürüldü. Birebir vakitte yüzünde gözüken şişlik ise merak konusu oldu.

Şafak Sezer

“ESTETİK AYARINI FAZLA KAÇIRMIŞ”

Kısa müddette toplumsal medyanın da lisanına düşen Şafak Sezer’e birçok yorum geldi. Komedyenin son halini gören kullanıcılar,  “Seda Sayan’ı sollamış”, “Seda Sayan’a özendi galiba lakin ayarı fazla kaçırmış” yorumları yaptı

Şafak Sezer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Emel Sayın şan derslerini aksatmıyor! O anları toplumsal medya hesabından paylaştı​

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.