Özcan Deniz annesini konuttan kovan Samar Dadgar ile evlendi! Kadriye Deniz rest çekti

Geçtiğimiz aylarda ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi alan İranlı modacı Samar Dadgar’ın ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu tez edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile nikah masasına oturduğu öğrenildi.

25.01.2023
10
Özcan Deniz annesini konuttan kovan Samar Dadgar ile evlendi! Kadriye Deniz rest çekti

Geçtiğimiz aylarda ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi alan İranlı modacı Samar Dadgar’ın ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu sav edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile nikah masasına oturduğu öğrenildi.

2019 yılında Feyza Aktan ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan şarkıcı Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in velayeti için tekraren defa eski eşiyle karşı karşıya gelmişti. Zahmetli süreçlerin ardından mutluluğu İranlı modacı Samar Dadgar‘da bulan Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz‘in karşı olmasına karşın Dadgar ile nikah masasına oturdu.

Özcan Deniz

20 Ocak’ta sürpriz bir formda Samar Dadgar ile nikah masasına oturan Deniz’in Zekeriyaköy’deki konutunda gerçekleşen merasime annesinin gelmediği ortaya çıktı. 

Özcan Deniz evlendi

Oğlunun Dadgar’la olmasını istemeyen Kadriye Deniz, daha önce “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna “Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. Ancak illa nikah masasına mı oturmak lazım? Tahminen bu türlü konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. Fakat istemiyorum” demişti.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar evlendi

DAHA EVVEL NELER OLDU?

Ekranların fenomen programı Söylemezsem Olmaz‘ın sunucularından Seren Serengil‘in savlarına göre Samar Dadgar, palavra söyleyerek Deniz’in anne ve ablasını konuttan attırdı. Ünlü müzikçinin annesi Kadriye Deniz‘in karşı olduğu Samar Dadgar’ın istenmeyen gelin olduğu ve konutta adeta terör estirdiği söylendi. 

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Daha öncede Özcan Deniz’in limitsiz kredi kartlarını denetimsiz bir formda kullanarak patlattığı tez edilen Dadgar hakkındaki yeni argümanlar ailede krize neden oldu.

Samar Dadgarın Özcan Denizin ailesini meskenden kovduğu argüman ediliyor

Annesi ve ablasını Dagdar’dan ötürü meskende istemediği argüman edilen Deniz, ailesini yarı yolda bırakmak istemedi. Argümanlara nazaran; ünlü müzikçi tahlili Zekeriyaköy’de annesi ve iki kardeşiyle birlikte yaşayacağı butik bir site satın almakta buldu. Geniş bahçe ve havuzuyla dikkat çeken 3 katlı villalar için kesenin ağzını açan Deniz, toplam 120 milyon TL ödedi. Hem ailesinin yaşayacağı hem de kendi yaşayacağı meskenler için tadilata başlayan ünlü müzikçi ortada kaldı. 

Özcan Deniz annesine konut yaptırdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aile dizisinden birinci fragman geldi! Olaylı başlayan tanıtım izleyenleri şoke etti

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.