Naz Çağla Irmak:Annemden ötürü torpilli derler diye korkuyordum! Kırgın Çiçekler’in oyuncusu..

Kırgın Çiçekler’in oyuncusu Naz Çağla Irmak, konuk olduğu bir programda bölüme girmesi hakkında konuştu. En çok koktuğu şeyin annesinden ötürü torpilli denmesi olduğunu açıklayan Naz Çağla Irmak, “Demir Bayan: Neslican” sineması hakkında da bilgi verdi.

24.01.2023
19
Naz Çağla Irmak:Annemden ötürü torpilli derler diye korkuyordum! Kırgın Çiçekler’in oyuncusu..

Kırgın Çiçekler’in oyuncusu Naz Çağla Irmak, konuk olduğu bir programda dala girmesi hakkında konuştu. En çok koktuğu şeyin annesinden ötürü torpilli denmesi olduğunu açıklayan Naz Çağla Irmak, “Demir Bayan: Neslican” sineması hakkında da bilgi verdi.

Kırgın Çiçekler dizisi ile hafızalarda yer edinen oyuncu Naz Çağla Irmak, konuk olduğu ‘Dayı Şov’ programında özel hayatı ve başrol olduğu ‘Demir Bayan: Neslican’ filmi hakkında yorumlarda bulundu. Bölüm hakkında en büyük korkusunu söyleyen Irmak, kendi hakkında ayrıntılar verdi.

Naz Çağla Irmak

BU SETTE LATİFE YAPILMAYACAK

Programda başrolünü üstlendiği ‘Demir Bayan: Neslican’ isimli sinema hakkında bahseden Irmak, “Set çok hoş geçti. Bu kadar güç bir süreci anlatan bir setin bu kadar keyifli geçeceğini düşünmezdim. Olağanda setlerde çok latife yapılır ya. Sinema hakkında kimse latife yapmadı. Bir sefer biri hafif bir latife yaptı ve anladı ki bu sette latife yapılmayacak” dedi.

“TORPİLLİ LAFINDAN ÇOK KORKTUM”

Oyuncu Hülya Gülşen’in kızı olan Naz Çağla Irmak, dala girmesinde annesinin oyuncu olmasının hissesinin olup olmadığı sorulduğunda ise şu cevabı verdi: “Ben bilhassa o torpilli lafından çok korktuğum için annemin menajeriyle bile çalışmadım. Kendim menajerlik şirketlerine mail yolladım. Ancak yani bir noktada onun arkadaşları, onun kızı olarak beni tanıdıkları için tahminen benim isteğim dışında olmuştur.”

Naz Çağla Irmak ve annesi Hülya Gülşen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İşe yeni başlayan İETT sürücüsü hareketiyle yüzleri gülümsetti! Baklava tepsisini alıp…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.