MasterChef’te şok ayrılık! All Star öncesi Mehmet Şef programa veda etti Somer Sivrioğlu ise…

TV8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışı MaterChef izleyicilerini üzecek haberi verdi. Savlara nazaran All Star kısmının önümüzdeki döneminde Mehmet Yalçınkaya’nın veda ettiği ileri sürüldü. Vakit geçmeden MasterChef Türkiye’den izleyicileri üzecek bir haber daha geldi. Mehmet Yalçınkaya’nın akabinde ayrılık kararı alan bir öbür isim ise Somer Sivrioğlu oldu.

24.01.2023
12
MasterChef’te şok ayrılık! All Star öncesi Mehmet Şef programa veda etti Somer Sivrioğlu ise…

TV8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışı MaterChef izleyicilerini üzecek haberi verdi. Argümanlara nazaran All Star kısmının önümüzdeki döneminde Mehmet Yalçınkaya’nın veda ettiği ileri sürüldü. Vakit geçmeden MasterChef Türkiye’den izleyicileri üzecek bir haber daha geldi. Mehmet Yalçınkaya’nın akabinde ayrılık kararı alan bir öbür isim ise Somer Sivrioğlu oldu.

Türkiye’nin en çok izlenen müsabakalarından biri olan MasterChef, 2022 dönemi yeni sona ermişti. Müsabakanın final birincisi Metin Yavuz olurken izleyiciler de programın bitmesine bir oldukça üzgündü. Yeni dönem formatı hakkında bilgiler yavaş yavaş gelmeye başlarken şok tez ortaya atıldı. MasterChef Türkiye’nin heyeti Mehmet Yalçınkaya‘nın programdan ayrılık kararı aldığı ileri sürülmüştü. Jüri üyelerin sunumuyla birlikte dikkatleri üzerine çeken yemek yarışı programında bir ayrılık daha gerçekleşti.

Mehmet Yalçınkaya

SOMER SİVRİOĞLU’DA YARIŞA VEDA ETTİ

Oda Tv’de yer alan habere nazaran müsabaka programına veda eden isimlerden biride Somer Sivrioğlu olduğu ileri sürüldü. Restoranlarıyla ilgilenmek için Avusturalya’ya döneceği söylenen şef, yarışın yeni döneminde yer almayacağı bildirildi. Yerine kimin geleceği ise şimdiden izleyiciler ortasında merak konusu olmaya başladı.

Somer Sivrioğlu

YENİ DÖNEMDE MEHMET ŞEF YOK

MasterChef All Star öncesi ileri sürülen argümana nazaran, Mehmet Yalçınkaya’nın yaşadığı birtakım uyuşmazlıklar nedeniyle yeni dönemde yer almayacağı aktarıldı. Haberde yer alan bilgiye nazaran şef Mehmet Yalçınkaya, ağır çekim nedeniyle özel hayatına vakit ayıramadığı ve fiyat konusunda da sorun yaşadığı sebebiyle programdan çekildiği söylendi. Bu durumda yerine ise Ömür Akkor‘un geleceği söyleniyor.

Ömür Akkor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Nevşah Fidan Karamehmet’ten değişik iddia! “Ateistlerin göğüs kafesinde nefes yok”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.