Kylie Jenner’ın aslan başlı elbisesi ağızları açık bıraktı! Görenler gerçek sandı

Geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunun fotoğraflarını birinci defa paylaşarak gündeme gelen Kardashian-Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner, Paris Moda Haftası’ndaki görünümüyle toplumsal medyaya damga vurdu. Fransız moda markası Schiaparelli imzalı bir görünüm tercih eden Jenner’ın elbisesindeki aslan başı figürü düzmece olsa da hayvanseverler öfkelerine hakim olamadı.

24.01.2023
22
Kylie Jenner’ın aslan başlı elbisesi ağızları açık bıraktı! Görenler gerçek sandı

Geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunun fotoğraflarını birinci defa paylaşarak gündeme gelen Kardashian-Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner, Paris Moda Haftası’ndaki görünümüyle toplumsal medyaya damga vurdu. Fransız moda markası Schiaparelli imzalı bir görünüm tercih eden Jenner’ın elbisesindeki aslan başı figürü uydurma olsa da hayvanseverler öfkelerine hakim olamadı.

Dünyanın en genç milyarderlerinden biri olarak kozmetik bölümüne istikamet veren Kylie Jenner, “Kasdashian” ailesinin de üyesi olduğu için her adımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sık sık toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Jenner, son hareketiyle hayranlarını sıkıntıdan çıkardı.

Kylie Jenner

Paris Moda Haftası kapsamında katıldığı Schiaparelli defilesinde, aslan figürlü bir elbise giyen Jenner’ın aksesuar olarak tanımladığı ve gerçeği anımsatmayan aslan başını kullanması toplumsal medyada tartışma konusu haline geldi.

Kylie Jenner aslan başlı elbisesi

Fransız lüks moda markası Schiaparelli‘nin 2023 Couture koleksiyonunda yer alan elbisede düzmece kürk kullanılsa da 3 boyutlu hayvan başlarının kullanılması hayvanseverler tarafından olumlu karşılanmadı. 

Schiaparelli 2023 koleksiyonu
ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.