Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner’dan beklenen fotoğraf geldi

Meskeninin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir formda yaralanan dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına dehşet dolu yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün geçtiğimiz günlerde taburcu edildiği öğrenildi. 30’dan fazla kemiğinin kırıldığını açıklayan ünlü aktörden birinci fotoğraf geldi.

24.01.2023
21
Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner’dan beklenen fotoğraf geldi

Evinin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir formda yaralanan dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına dehşet dolu yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün geçtiğimiz günlerde taburcu edildiği öğrenildi. 30’dan fazla kemiğinin kırıldığını açıklayan ünlü aktörden birinci fotoğraf geldi.

“Görevimiz Tehlike”, “Hırsızlar Şehri”, “Avengers: Endgame” ve “Ölümcül Tuzak” gibi tüm dünyada büyük yankı uyandıran üretimlerle isminden kelam ettiren Jeremy Renner, geçtiğimiz günlerde meskeninin önünde geçirdiği kaza nedeniyle mevtten dönmüştü.

Jeremy Renner

Künt göğüs travması geçiren ve aracın bacağının üzerinden geçmesiyle ağır bir biçimde yaralanan ünlü aktör, bir dizi ameliyattan sonra sıhhat durumunda gözlenen güzelleşmeyle birlikte taburcu oldu. Ailesiyle birlikte olmanın memnunluğunu yaşayan Renner’ın şimdiye kadar iki ameliyat geçirdiği, ilerleyen haftalarda muhtemelen daha fazla ameliyat olmasının gündeme gelebileceği tabir edildi.

Jeremy Renner taburcu oldu

“30’DAN FAZLA KEMİĞİM KIRILDI”

Tedavi sürecine konutunda devam eden ünlü aktör, toplumsal medya hesabından karelerini paylaşarak “Aileme ve bana gönderdiğiniz iletileriniz ve kanılarınız için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çokça sevgi ve hürmetler. Bu 30’dan fazla kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlar ortasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi üzere onarılacak, güçlenecek” şeklinde konuştu. Bacaklarıyla ilgili sorun yaşayan Renner’ın meskenine hastane yatağı yaptırması dikkatlerden kaçmadı. 

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

DAHA EVVEL NELER OLDU?

Kar küreme aracının altında kaldığı ve önemli bir biçimde yaralandığı öğrenilen ünlü yıldızın sözcüsü The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada “Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ lakin mevcut olarak ‘stabil’ olduğunu doğrulayabiliriz” tabirlerini kullanmıştı. Uçakla hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ fakat mevcut olarak ‘stabil’ olduğu belirtilmişti.

Jeremy Renner kaza geçirdi

Yapılan yeni açıklamada Renner’ın uygunlaşması için önünde uzun bir yol olduğu ve neredeyse 2 yıl sonra eski formuna dönebileceği tabir edildi. Bacaklarından ve başından önemli boyutta yaralanan ünlü oyuncuya toplumsal medya hesabından hayranları tarafından dayanak bildirisi gelmeye devam ediyor. 

Jeremy Rennerın sıhhat durumuna ait yeni açıklama yapıldı

HASTA YATAĞINDA PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Hastane yatağından paylaşımda bulunan Renner, endişelenen hayranlarına seslenerek “Nazik sözleriniz için hepinize teşekkürler. Şu anda yazamayacak kadar dağınık haldeyim. Hepinize sevgiler yolluyorum” dedi.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Uzmanından nefes darlığına düzgün gelen mucize kür! Dr. Feridun Kunak anlattı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.