İtibar Problemi başrol oyuncusu Ali Erkin: Haluk Levent olmak için 17 kilo verdim!

3 Şubat’ta izleyiciyle buluşacak olan Mahsun Kırmızıgül’ün direktörlüğünü üstlendiği İtibar Sıkıntısı sinemasının başrol oyuncusu Ali Erkin’den şaşırtan bir itiraf geldi. Sinemada Haluk Levent’i canlandıran Erkin, rolüne hazırlık evresinde tam 17 kilo verdiğini belirtti.

26.01.2023
17
İtibar Problemi başrol oyuncusu Ali Erkin: Haluk Levent olmak için 17 kilo verdim!

3 Şubat’ta izleyiciyle buluşacak olan Mahsun Kırmızıgül’ün direktörlüğünü üstlendiği İtibar Sorunu sinemasının başrol oyuncusu Ali Erkin’den şaşırtan bir itiraf geldi. Sinemada Haluk Levent’i canlandıran Erkin, rolüne hazırlık evresinde tam 17 kilo verdiğini belirtti.

80 milyonluk bir bütçeyle çekilen Hilmi Topaloğlu’nun İtibar Müzik’i kurma sürecini anlatan sinemanın başrol oyuncuların Ali Erkin, izleyici karşısına Haluk Levent olarak çıkıyor. Katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulunan Erkin, rolü için 17 kilo verdiğini söyleyerek ünlü müzikçiye olan hayranlığını lisana getirdi.

Ali Erkin

“3 YAŞINDAYKEN BABAMIN OMUZLARINDA HALUK LEVENT KONSERİ İZLEMİŞTİM”

Annesi ve babasının da Haluk Levent’i çok sevdiğini söz eden Ali Erkin, “3 yaşındayken babamın omuzlarında Haluk Levent konseri izlemişim. İzlediğim birinci sanatçıyı, kasetlerini biriktirdiğim bir ismi canlandırmak benim için çok manalı oldu” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kadir İnanır muhabirleri evvel azarladı sonra röportaj verdi

 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.