Eski model Burcu Özüyaman evlendi! Nikahını Nihat Hatipoğlu kıydı

Ünlü müzikçi Sevim Egesoy’un kızı eski model Burcu Özüyaman dünya meskenine girdi. Çiftin imam nikahlarını ise Nihat Hatipoğlu kıydı …

12.11.2022
55
Eski model Burcu Özüyaman evlendi! Nikahını Nihat Hatipoğlu kıydı

Ünlü müzikçi Sevim Egesoy’un kızı eski model Burcu Özüyaman dünya meskenine girdi. Çiftin imam nikahlarını ise Nihat Hatipoğlu kıydı.

Bir vakitler ‘Anadolu’nun Prensesi’ diye anılan ve müzikleri ile hafızalara kazınan Sevim Egesoy‘un kızı Burcu ÖzüyamanLübnanlı Rachad Ghandour ile Four Seasons Otel’de görkemli bir düğüne imza attı. Dini nikahlarını ise Nihat Hatipoğlu‘nun kıyması magazin gündemine bomba üzere düştü.

Ünlü müzikçi Sevim Egesoy

NİHAT HATİPOĞLU NİKAHI KIYDI!

Birçok yerli ve yabancı davetlinin katıldığı görkemli düğünde çiftin imam nikahlarını ismini sıkça duyduğumuz Nihat Hatipoğlu kıydı. Düğüne eşinin eşlik etmesiyle katılan Hatipoğlu, nikahı kıydıktan sonra evlilik hakkında ikili kıymetli tavsiyeler vermeyi de ihmal etmedi.

Nihat Hatipoğlu imam nikahını kıyarken ki konuşması

ÜNLÜ İSİMLER DÜĞÜNE AKIN ETTİ

Sosyal medyada gündem olan düğüne sanat topluluğundan da pek çok isim eşlik etti. Aralarında Özge Ulusoy, Gülay Kamaz, İpek Şafak üzere isimler vardı. Semazen şovlarından sonra Türkiye’nin her kısmından oluşan özel dans içerikleri ise gece geç saate kadar devam etti.

Burcu özüyaman evlendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mehmet Ali Erbil korkuttu! Kadıköy merdivenlerinde ayakkabısız…

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.