Demet Akalın’ın vokali Ömer Topçu’dan olay sözler! “Hayatımın en büyük şanssızlığı”

O Ses Türkiye yarışıyla ün kazanan Demet Akalın’ı eski vokali Ömer Topçu, katıldığı bir programda ünlü müzikçiye ateş püskürdü. Topçu’nun, “Hayatımdaki en büyük şanssızlığım oldu. Mesleğimi tabana sürükledi” kelamları dikkat çekti.

24.01.2023
16
Demet Akalın’ın vokali Ömer Topçu’dan olay sözler! “Hayatımın en büyük şanssızlığı”

O Ses Türkiye müsabakasıyla ün kazanan Demet Akalın’ı eski vokali Ömer Topçu, katıldığı bir programda ünlü müzikçiye ateş püskürdü. Topçu’nun, “Hayatımdaki en büyük şanssızlığım oldu. Mesleğimi tabana sürükledi” kelamları dikkat çekti.

Geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye’nin unutulmaz sesleri ortasında olan Ömer Topçu, bir devir Demet Akalın’ın vokal koçluğunu yapmıştı. Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu Pembe Masa programına konuk olan Topçu, söyledikleri Akalın’ı adeta yerden yere vurdu. Ünlü vokalin “Hayatımdaki en büyük şanssızlığım” kelamı, kimi toplumsal medya kullanıcılarına, “Bakalım Demet Akalın bu tabirlere ne diyecek?” yorumlarını yaptırdı.

Ömer Topçu

“O SES TÜRKİYE’DE BİZİMLE İLGİLENMEDİLER”

O Ses Türkiye’de yoğunluktan ötürü kendileriyle ilgilenmediklerini söyleyen Topçu, “Özcan Deniz’in müziğini söylemişti. Herkes çok beğendi, elendikten sonra da imal şirketini arayarak sitem edenler olmuş. Özcan Deniz’in özgün kaydından daha fazla izlendi” dedi.

Ömer Topçudan Demet Akalın hakkında şok sözler

“DEMET AKALIN HAYATIMIN EN BÜYÜK ŞANSSIZLIĞI”

Yarışmadan çıktıktan sonra Demet Akalın’ın kendisine vokallik teklifinde bulunduğunu ve bu teklifi kabul etmenin hayatındaki en büyük kusur olduğunu söyleyen Topçu kelamlarına şu sözlerle devam etti:

“Keşke tek başıma bir şeyler yapsaydım. Onunla proje yapmak benim mesleğimi tabana sürükledi. 6 yıl birlikte çalıştık ve ona çok alıştım. Bir de o kendine bağlar insanı. Kocaman bir kırgınlık var kalbimde. O kırılmadı, ben kırıldım. Artık çıkıp ‘Merve Özbey benim vokalimdi’ diyerek övünüyor lakin sen ona bir şey yapmadın ki. Senin yanında yıllarca çalıştı, bir gün Fazilet Kınay gelerek onu aldı. Diğerinin başardığı işle övünüyorsun. Daima kendisini ön planda tuttu beni kullandı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Perihan Savaş’ın oğlu Zafer Savaş düğününde işte bu türlü eğlendi!

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.