Canan Karatay’dan öksürük krizlerini geçiren karbonat kürü!

Son periyotlarda yaşanan hastalıklardan sonra geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı doğal tahliller epeyce istek görmektedir. Kalp ve İç hastalıkları profesörü Canan Karatay geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı ezberleri bozan doğal tahlillerini aktardı. İşte Canan Karatay’dan öksürüğü krizlerini geçiren karbonat kürü…

23.01.2023
17
Canan Karatay’dan öksürük krizlerini geçiren karbonat kürü!

Son periyotlarda yaşanan hastalıklardan sonra geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı doğal tahliller epeyce ilgi görmektedir. Kalp ve İç hastalıkları profesörü Canan Karatay geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı ezberleri bozan doğal tahlillerini aktardı. İşte Canan Karatay’dan öksürüğü krizlerini geçiren karbonat kürü…

Üst teneffüs yollarının tahriş olmasıyla birlikte gelen öksürük krizleri, sık ve şiddetli olduğu durumlarda akciğerlerde tahrişe neden olabilir. Bastırılması mümkün olmayan öksürük krizleri, üç ila sekiz haftayı geçiyorsa kesinlikle doktor denetimine gidilmelidir. Öksürük krizlerini doğal prosedürlerle geçirmek isteyen hastalara ise Canan Karatay’dan rahatlatacak doğal reçete metotları verildi. Kuru öksürüğün neden kaynakladığını açıklayan Prof. Dr. Canan Karatay, “Benim öksürüğüm inatçı halde devam ediyor, bir türlü geçmiyor diyorsanız bilin ki bedeninizi zehre maruz bırakıyorsunuz. En büyük hava kirliliği meskenin içindedir. Kullandığımız çamaşır suları, yumuşatıcılar ve dahası… Bunlar tehlikeli” dedi.

Canan Karatay

CANAN KARATAY’DAN ÖKSÜRÜĞÜ BİR ÇIRPIDA GEÇİRECEK KABONATLI SU FORMÜLÜ:

Faranjit, bahar alerjisi, sinüzit üzere solunumsal enfeksiyonlarla ortaya çıkan öksürüğün ne kadar süreceği ve neden olduğu etkenler, şahıstan şahsa değişmektedir. Pekala, geçmek bilmeyen inatçı kuru öksürüğe Canan Karatay şu metotları sıraladı:

Öksürük krizleri

Karbonatlı su içmeyi öneren Karatay, “Boğazımızı yumuşatmak için zeytinyağı tüketebiliriz. Sanatkarlar da bilirsiniz ki çiğ yumurta içer. Gerçekten çiğ yumurta boğazdaki epiteli yumuşatır.” dedi.

Öksürüğe ne güzel gelir

İnatçı öksürüğü geçirmek için kemik suyu öneren Karatay, “Kemik suyundaki kolajen çok kıymetli. Kemik suyuna biraz limon suyu, biraz da kristal kaya tuzu koyarak içeceğiz. Kemik suyunu ılık olarak içersek boğazımız rahatlar.” sözlerini kullandı.

Kemik suyu ve çiğ yumurta içmenin kolesterolü yükseltmeyeceğini aktaran Karatay, “İçtiğiniz karbonatlı su, virüs ve bakterileri de öldürür. Bilhassa kışın bu virüs ve bakterilerin önüne geçmek için karbonatlı suyla gargara yapabilirsiniz.” biçiminde konuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.