Buse Varol şarkıcılığa soyundu! Alişan görünce ne diyecek?

Oyuncu Buse Varol gittiği bir yerde sahneye çıkarak ‘Devlerin Aşkı Büyük Olur’ isimli şarkıyı okudu. Buse Varol’un müzik söylediği anlara yorumlar yağdırırken Varol’un performansı reaksiyon topladı. Bir çok takipçisi ‘Alişan görünce ne diyecek?’ biçiminde yorumda bulundu.

23.01.2023
18
Buse Varol şarkıcılığa soyundu! Alişan görünce ne diyecek?

Oyuncu Buse Varol gittiği bir yerde sahneye çıkarak ‘Devlerin Aşkı Büyük Olur’ isimli şarkıyı okudu. Buse Varol’un müzik söylediği anlara yorumlar yağdırırken Varol’un performansı reaksiyon topladı. Bir çok takipçisi ‘Alişan görünce ne diyecek?’ halinde yorumda bulundu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Alişan ile 2018 yılında nikah masasına oturan Buse Varol, eşinin evvelki gün sahne aldığı yerde dinleyenler ortasındaki yerini aldı.  Alişan eşi Buse Varol’u sahnesine davet ederek birlikte müzik söylemeyi teklif etti. Eşinin isteğini kırmayan Buse Varol eline mikrofonu alarak ‘Devleri Aşkı Büyük Olur’ isimli şarkıyı seslendirdi.

Buse Varol’un eşinin sahnesine çıkarak müzik söylediği anlar toplumsal medyayı adeta ikiye böldü. Varol’un müzik söylediği anlara toplumsal medya kullanıcıları tarafından binlerce yorum yapıldı. Bir toplumsal medya kullanıcısı, “Alişan’da daha hoş sesi” yorumunu yaptı. Bir öteki toplumsal medya kullanıcısı ise, “Buse Boluğur” yorumunu ekledi. Üçüncü bir toplumsal medya kullanıcısı ise, “Benim banyoda müzik söyleme biçimime benziyor” dedi.

İŞTE BUSE VAROL’UN SAHNE PERFORMANSI;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.