Berdan Mardini’den Survivor hakkında şok iddia! Yemek veriyorlar mı sorusuna şaşırtan karşılık

Son devirlerde ismini sıkça duyuran Berdan Mardini, Survivor’a katılmasıyla büyük olay olmuştu. Sıhhat nedeniyle de yarışa süratli bir biçimde veda eden Mardini, Survivor hakkında en çok merak edilen “Yemek veriliyor mu?” sorusuna şaşırtan karşılığı verdi.

26.01.2023
13
Berdan Mardini’den Survivor hakkında şok iddia! Yemek veriyorlar mı sorusuna şaşırtan karşılık

Son periyotlarda ismini sıkça duyuran Berdan Mardini, Survivor’a katılmasıyla büyük olay olmuştu. Sıhhat nedeniyle de müsabakaya süratli bir halde veda eden Mardini, Survivor hakkında en çok merak edilen “Yemek veriliyor mu?” sorusuna şaşırtan karşılığı verdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor müsabakası sürat kaybetmeden devam ediyor. Hırsın ve heyecanın doruk noktasında yaşanan müsabakada elenen isimler de yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Elenen birinci isimlerden biri olan iş insanı Berdan Mardini oldu. Sıhhat nedenleriyle adaya veda eden ünlü isim, Survivor hakkında en çok merak edilen “Survivor’da yemek veriyorlar mı?” sorusuna şaşırtan bir cevap verdi.

Berdan Mardini

“BİRİNİN BOGAZINI SIKICAKTIM ARTIK”

Survivor 2023 ile ekranlara gelen türkücü Berdan Mardini, yarıştan elendikten sonra Survivor hakkında merak edilen soruları yanıtladı.  “Survivor’da yemek veriyorlar mı?” sorusuna yanıt veren Mardini, “Survivor’da yemek verseler bana verirlerdi birinin boğazını sıkacaktım artık” yanıtıyla hem herkesi güldürdü hem şaşırttı.

Survivor Berdan Mardini

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Emel Sayın şan derslerini aksatmıyor! O anları toplumsal medya hesabından paylaştı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.