Aslı Enver’den çarpıcı açıklama: Geçmişteki kimi davranışlarını abartılı buldu!

Oyuncu Aslı Enver, geçmişi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Instyle mecmuasına konuşan Enver, ‘Geçmişteki birtakım davranışlarımın da ne …

27.11.2022
188
Aslı Enver’den çarpıcı açıklama: Geçmişteki kimi davranışlarını abartılı buldu!

Oyuncu Aslı Enver, geçmişi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Instyle mecmuasına konuşan Enver, ‘Geçmişteki birtakım davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum’ dedi.

Oyuncu Aslı Enver, iş adamı Berkin Gökbudak ile sesiz sedasız bir formda nikah masasına oturmuştu. Evlilikten kısa bir müddet sonra ise gebe olduğu magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Şimdilerde ise Instyle mecmuasına konuşan Enver, ‘Geçmişteki birtakım davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum’ dedi. Konuşmaların devamında ise hayatı ve bakış açısı hakkında itiraflara yer veren oyuncu gündeme geldi.

Aslı Enver çarpıcı açıklamalarda bulundu

“HER ŞEYİN RESEN OLANI GÜZEL”

Çok konuşulan düğünün akabinde fotoğraflar paylaşan Aslı Enver,  “Rastgele çekilen fotoğraflar daha hoş çıkar. Tesadüfen tanışılan beşerlerle daha memnun oluruz, kıyıda köşede uyuyakalmak uykunun en keyiflisidir, plansız haydi denilerek yapılan aktiviteler daha eğlencelidir. Her şeyin ‘kendiliğinden’ olanı güzel” dedi.

aslı enver evlilik fotoğrafları

“YALNIZLIKTA İLGİLİ KAYGILAR KALKINCA…”

Gözlerden uzak ve sade bir evlilik merasimi tercih eden Enver, evlilikten kısa bir mühlet sonra anne olacağını öğrenmişti. Instyle mecmuasına açıklama yapan oyuncu, “Yalnızlıkla ilgili kaygılar kalkınca gelecekle ilgili kaygılar de azalıyor, geçmişteki kimi davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum. Kendimi daha güzel tanıyor ve münasebetiyle da daha yeterli hissediyorum artık” dedi.

Aslı enver düğün fotoğrafı ve eşi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Armağan Çağlayan gözyaşları içinde anlattı! “Acı çekmek istemiyorum”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.