81 yaşındaki Bedia Akartürk’ten radikal karar! Yüzünü görenler şaşırdı

Türk sanat müziğinin sevilen isimlerinden Bedia Akartürk verdiği kararla herkesi şaşırttı. Akartürk, 81 yaşında, “Daha genç, daha hoş görünmek istiyorum” diyerek estetik yaptırdığı sav edilmişti. Bedia Akartürk’ten birinci açıklama geldi.

25.01.2023
14
81 yaşındaki Bedia Akartürk’ten radikal karar! Yüzünü görenler şaşırdı

Türk sanat müziğinin sevilen isimlerinden Bedia Akartürk verdiği kararla herkesi şaşırttı. Akartürk, 81 yaşında, “Daha genç, daha hoş görünmek istiyorum” diyerek estetik yaptırdığı tez edilmişti. Bedia Akartürk’ten birinci açıklama geldi.

70’li yıllara damga vuran ve çıkardığı “Bir Çift Turna Gördüm, Zahidem, Nar Ağacı” gibi kesimlerle büyük bir muvaffakiyet yakalayan usta sanatçı Bedia Akartürk aldığı radikal kararla gündem oldu. Akartürk, Seda Sayan, Serap Paköz, Safiye Soyman, Türkan Şoray üzere estetik modasına uyarak 81 yaşında yüzünü gerdi.

Bedia Akartürk kaç yaşında

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!

Usta sanatçının  “Daha genç, daha hoş görünmek istiyorum” diyerek Samsun’da bir estetikçiye giderek estetik yaptırdığı argüman edildi. 2. Sayfa magazin programının toplumsal medya hesabında yayınlanan fotoğraf herkesi şaşırttı.

 

81 yaşındaki Bedia Akartürk bu sefer sesiyle değil de yüzündeki şişliklerle gündem oldu.

Bedia Akartürk son hali

Alınan bilgiye nazaran usta isim yüzünü gerdirme operasyonu öncesi ameliyathanede tabiplere türkü söyledi.

Bedia Akartürk’ün son halini gören birçok toplumsal medya kullanıcısı “Ne gerek vardı”, “Eski hali iyiymiş” “Bu yaştan sonra estetik yapmaya gerek var mı?” üzere yorumlarda bulundu. 

BEDİA AKARTÜRK’TEN BİRİNCİ AÇIKLAMA GELDİ!

Bedia Akartürk’e, FBM Tıp Merkezi sahibi ünlü Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş tarafından yüz gençleştirme ameliyatı yapıldı. Ameliyat sonrası açıklamalarda bulunan Bediha Akartürk,

“Elhamdülillah çok yeterliyim. Hekimimle emin ellerdeydim. Yürek ettim geldim ve çok memnunum. ‘Bu yaşa geldi estetik yaptırıyor’ diyorlar lakin değerli olan bu yaşta estetik yaptırabilmektir. Şimdiye kadar zati göz önündeydik. Ufak tefek beğenmediğim yerlerimi hekimime söyledim ve o da bana ‘sen karışma bana kendini teslim et’ dedi ve yaptı Allah razı olsun. Ben dünyada 2 şeye aşığım. Biri türkülerime, biri de halkıma. Onlara türkülerimi en güzel biçimde inceleyerek okudum. Bir de kendim hoş olayım diye onun üzerine durdum. Onlar beni daima dinç ve hoş görsünler. Zira türkülerimi daima dikkatli inceleyerek, didikleyerek okuyan bir sanatçıyım. Halk müziği kolay bir şey değildir. Hangi yörenin türküsünü okursan onun kokusu vermen lazım. Yoksa elimize notayı alıp öbür müzikleri da okuruz sorun değil. Fakat o yörenin kokusunu verebilmek öteki bir şey. Ben bunlara çalıştım. 65 sene boyunca daima çalıştım. İnşallah yeni projelerde de olacağız. Yüzümdeki şişlikler insin Allah nasip ederse bakın neler olacak” diye konuştu.

Kendi yaşındakilere de tekliflerde bulunan Akartürk, “Kendilerinin cüretleri, dinçlikleri, hevesleri varsa buyursunlar gelsinler. Gelsinler 80 yaşında, çıksınlar 15 yaşında” formunda konuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.